Відбувся перший турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів, присвячений пам’яті Анатолія Річкаля

08 листопада у м.Суми  відбувся перший турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів, присвячений пам’яті Анатолія Річкаля. Перед початком турніру делегація, до якої увійшли голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Вікторія Патютько та депутат обласної ради Олександр Стрельченко, поклали квіти на могилу Анатолія Яковича. Організаторами змагань виступили обласна рада та Сумська обласна організація ФСТ «Спартак». Участь у турнірі взяли понад 70 учасників із різних районів області. Це – депутати обласної, районних, сільських, селищних рад та ОТГ. Головним суддею змагань була суддя І категорії Тетяна Кельбас з міста Глухів. Буринський район на турнірі з шашок представляв секретар Біжівської сільської ради Віталій Линник.

Кращими у змаганнях з шахів стали: І місце – Ірина Панченко, депутат Ямпільської районної ради, голова РДА; ІІ місце – Тетяна Назаренко, депутат Малосамбірської сільської ради Конотопського району; ІІІ місце – Галина Костиріна, депутат Путивльської районної ради. У шахах серед чоловіків І місце посів Валерій Дієсперов – депутат Середино-Будської міської ради; ІІ місце у Сергія Сороки – депутата Глухівської міської ради; ІІІ місце зайняв Анатолій Статива – депутат Синівської сільської ОТГ. У змаганнях з шашок І місце зайняла Людмила Маслюк - депутат Краснопільської селищної ради; ІІ місце – Інна Яткевич - депутат Дмитрівської сільської ради Великописарівського району; ІІІ місце – Юлія Кулібаба - депутат Білківської сільської ради Тростянецького району. Найкращі результати у змаганнях з шашок серед чоловіків показали: І місце - Євген Шовкун - депутат Хотінської ОТГ; ІІ місце – Григорій Романенко  -депутат Ямпільсокї районної ради; ІІІ місце – Олександр Панов - депутат Великописарівської районної ради.