Про підвищення пенсій

Буринським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області  проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку з підвищенням показника мінімальної заробітної плати в Україні, визначеної Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (4173 грн.). З 1 січня 2019 року пенсію перераховано 4938 непрацюючим особам, які досягли віку 65 років і мають страховий стаж: чоловіки 35 років, жінки – 30 років. Мінімальна пенсійна виплата таким особам з 01.01.2019 року становить 1669,20 грн. (40% мінімальної заробітної плати).

Перерахунок пенсії здійснено автоматично, необхідності звернення пенсіонера до територіального управління Пенсійного фонду України немає. Середній розмір підвищення склав 158,95 грн., додаткові видатки на виплату пенсії  - 784,9 тис. гривень на місяць. Пенсіонери, які мали право на підвищення пенсії, в новому розмірі отримають її  вже у січні поточного року.

Ільченко Н.С.

Начальник Буринського об’єднаного управління