Знаменна подія для сіл Сніжки, Біжівка, Харченки та Ярове Буринського району: запалав блакитний вогник природного газу

20 грудня голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ взяв участь в урочистостях з нагоди введення в експлуатацію газопроводу в селах Сніжки, Біжівка, Харченки, Ярове в рамках проєкту «Будівництво міжселищного газопроводу до сіл Біжівка, Сніжки, Бурики, Романчукове, Хустянка, Харченки, Ярове Буринського району». У такий важливий для району день, сільчан приїхали привітати голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО, депутат Сумської обласної ради Олександр НЕПОЧАТОВ, голови сільських рад району та інші почесні гості, які доклали максимум зусиль, аби «блакитні вогники» запалали якнайшвидше в оселях наших краян. Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ привітав земляків із такою довгоочікуваною подією не тільки для Буринщини, а й всієї Сумщини.

«З 2010 року мешканці сіл Сніжки, Біжівка, Харченки та Ярове чекали на газифікацію. Багато людей зневірилися у тому, що блакитне паливо запалає у їхніх будинках. Проте  сьогодні, завдяки спільним зусиллям, їхня мрія здійснилась». На будівництво газопроводу ІІ черги до вищезазначених сіл освоєно у 2019 році 3 млн. 095 тис. гривень, у тому числі за джерелами фінансування:

500,0 тис. гривень – районний бюджет;

2025,0 тис. гривень – сільські бюджети;

570,0 тис. гривень – залучені кошти сільгоспвиробників.

Загальна протяжність ділянки газопроводу від точки підключення до сіл Біжівка та Сніжки – 9,1 км та до сіл Ярове, Харченки – 6 км.