У Бурині вшановували подвиг Українського народу у Другій Світовій війні

Голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у мітингу з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, який відбувся біля братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої Світової війни. Участь у заході також взяли голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко, перший заступник та заступник голови Буринської районної державної адміністрації Валентина Перепелиця та Олексій Положій, апарат адміністрації на чолі з керівником Аллою Гайдуковою, перший заступник Буринського міського голови Євген Базима, секретар міської ради Володимир Писаний, голова Буринської районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко, делегації трудових колективів, організацій, установ, молодь, громадськість міста, представники духовенства та ЗМІ.

До присутніх звернувся Василь Бойко, який згадав про роки окупації Буринщини фашистами. Голова районної державної адміністрації зауважив, що День пам’яті і примирення та День Перемоги символічно поєднується  із Днем матері, який відзначається 13 травня. Тож він з особливою теплотою говорив про жінок-медиків Буринщини та жінок-фронтовичок нашого краю.

Пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни присутні вшанували хвилиною мовчання.

Після покладання квітів до братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої Світової війни та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні  Благочинний Буринського округу Української православної церкви отець Іоан провів панахиду за загиблими у Друговій світовій війні.