У Бурині відзначили 75-ту річницю закінчення Другої світової війни

Сьогодні 02 вересня голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ та працівники виконавчого апарату взяли участь у мітингу присвяченому 75-ій річниці закінчення Другої світової війни. З величною датою жителів району привітали голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ та голова районної організації ветеранів Ангеліна КНУРЕНКО.Присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих та поклали квіти до Братської могили. Довідково: У війні Другій Світовій війні взяли участь 80 % людства, бойові дії велися у 2/3 існуючих на той момент держав. Війна розпочалася 1 вересня 1939 року із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945-го беззастережною капітуляцією Японії. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема Голокост), а також вперше і востаннє використана атомна зброя. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 мільйонів солдат, загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 мільйонів осіб. За результатами війни було створено ООН (Україна – один із засновників) та сформовано сучасну систему міжнародних відносин.