Пам'ятаємо, сумуємо, скорбимо…

25 квітня 2020 року, пішов із життя відомий на Буринщині, Сумщині та Україні  педагог та поет Віктор Макарович ОСАДЧИЙ. Віктор Макарович ОСАДЧИЙ народився 14 жовтня 1946 року в селі Чернеча Слобода Буринського району. В 1973 році закінчив Сумський педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка. Трудова педагогічна діяльність пройшла на Буринщині в с.Бурики. Публікувати вірші почав в 40 річному віці в районних, обласних та республіканських періодичних виданнях, в журналі «Перець». Автор книг «Бистрина», «Дві цариці», «Рідне», «Гудило». Друкувався в альманахах «Зерна», «Елегія» та «Елегія-2», «Слобожанщина», «Каштановий дім» та інших. Пішла у вічність світла людина. Людина з великої літери, талановита, яскрава, справжня. Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Віктора Макаровича вічно житиме у наших серцях.Голова Буринської районної ради, працівники виконавчого апарату та депутатський корпус районної ради висловлюють свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям Віктора Макаровича.