8 травня. Ми пам’ятаємо…

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення, щоб вшанувати подвиг українського народу, увічнити пам’ять про загиблих. Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ та голова районної державної адміністрації Василь БОЙКО поклали квіти до братських могил загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни та до пам'ятного знаку на честь загиблих воїнів земляків. 8 травня – це день, коли ми відчуваємо почуття радості, гордості за наш народ і, водночас, гіркий сум, вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих життів, нездійсненних мрій. Віддаємо данину пам'яті всім загиблим, які віддали все можливе в ім'я Великої перемоги. Хай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!