Вітання!

Дорогі земляки! У ці передсвяткові дні прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2019-м роком та Різдвом Христовим! Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для Вас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень. Бог посилає нам випробування, аби зробити нас сильнішими та відкрити себе із кращої сторони. Про це нагадує і святий день Різдва Христового. Адже немає нічого ціннішого за людське життя, і немає нічого у житті радіснішого та щасливішого від миті народження нового на землі. Тож нехай для усіх вас Новий 2019 рік буде благодатним. Бажаю щастя вашим рідним та близьким. Нехай наша стійкість та непоборність ознаменуються щедрою винагородою – миром на нашій рідній землі та добробутом у кожній домівці. Будьте здорові та щасливі! З Новим роком та Різдвом Христовим! З повагою та найщирішими побажаннями. Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради.