«Інформація про роботу Буринського відділу Конотопської місцевої прокуратури щодо представництва інтересів держави в суді та протидії корупції поза межами кримінального судочинства»

Упродовж 2019 року Буринським відділом Конотопської місцевої прокуратури з метою захисту інтересів держави заявлено позовні заяви на загальну суму 3 млн. 889 тис. гривень, з яких судами задоволено на загальну суму 3 млн. 882 тис. гривень. Рішення судів  виконано на загальну суму 1 млн. 58 тис. гривень. Площа повернутих земель за рішеннями судів до державної власності становить 66 га. Крім того, заявлено 2 позовних заяв на загальну суму 7 тис. грн..  за лікування потерпілих від злочину, які задоволені судом та вказана сума добровільно сплачена до місцевого бюджету. Крім того, Буринським відділом Конотопської місцевої прокуратури у сфері протидії корупції поза межами кримінального судочинства прийнято участь у розгляді судами 7 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за результатами розгляду яких стосовно 6 осіб призначено адміністративні стягнення у виді штрафів, та 1 провадження закрито у зв’язку із закінченням строку накладення стягнення.

Упродовж  2019 року в порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» відділом місцевої прокуратури внесено 9 подань з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення або невиконанню вимог цього Закону в інший спосіб. За результатами розгляду вказаних подань 5 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Крім того, за наслідками роботи виявлено 2 факти порушень вимог фінансового контролю у зв’язку з чим розпочато 2 кримінальні провадження за ознаками ст.366-1 КК України «Декларування недостовірної інформації».