В Бурині відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада працівники виконавчого апарату Буринської районної ради  взяли участь у мітингу, який проходив у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи. Біля Меморіального знаку героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, де проходив захід, перед громадою міста виступив голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ, який висловив велику вдячність тим, хто у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору та побажав всім добра, злагоди і непохитної віри в те, що ми зуміємо зробити все на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Заупокійну літію за загиблими і померлими патріотами та молебень за Україну провів Благочинний Буринського округу, настоятель парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Православної Церкви України, протоієрей отець Димитрій.  На знак шани перед загиблими за суверенітет та незалежність держави присутні поклали квіти до Меморіального знаку.