Пам’яті Небесної Сотні

20 лютого виконавчий апарат Буринської районної ради на чолі із головою ради Євгенієм Рябоконем взяв участь у мітингу-реквіємі на честь Дня Героїв Небесної Сотні. Захід відбувся біля Меморіального знаку героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, що розташований на центральній площі міста Буринь. У своєму виступі голова районної державної адміністрації Василь Бойко висловив велику вдячність тим, хто постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави, бійцям, які під час проведення антитерористичної операції демонструють усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, і закликав пам’ятати тих, хто відав своє життя за незалежність і мир в Україні, свою історію, бо тільки тоді держава матиме своє майбутнє, світле і вільне. Учасники мітингу поклали квіти до Меморіалу.