#Легалізація зайнятості

На виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 22.01.2020 року 28 та 29 січня поточного року фахівцями Буринської районної філії Сумського обласного центру зайнятості спільно з представником управління Пенсійного фонду України в Сумській області відбувалися відвідування роботодавців для здійснення інформування про необхідність дотримання вимог законів України щодо легалізації трудових відносин. 30 січня директором Н.Авер’яновою, провідним фахівцем з питань зайнятості С.Ткаченко Буринської районної філії Сумського обласного центру зайнятості та представниками головного управління Пенсійного Фонду України в Сумській області Л.Зікратою, управління соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації С.Жуком, проведений семінар з фізичними особами-підприємцями  Буринського району щодо легалізації трудових відносин, дотримання роботодавцями законодавчих вимог щодо укладення трудового договору, виплати заробітної плати,  нарахування та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Акцентували увагу присутніх на необхідності легальної зайнятості задля забезпечення соціальної захищеності працівників.