НА БУРИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр ЗІКРАТИЙ, голова Буринської районної державної адміністрації Мирослав БІБИК та громадськість взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, Алеї пам’яті Героїв України – уродженців та мешканців Буринського району, віддавши шану загиблим та згадавши революційні події, які назавжди змінили свідомість та політичний курс України.Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ ять про Героїв Небесної Сотні та загиблих на війні на сході України.У Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла Попова відкрита фотодокументальна виставка на тему: "Україна – територія гідності та свободи".У храмах району відбулися молитви за мир в Україні.Усі заходи на території Буринського району проводилися із суворим дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами і доповненнями) та від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».