ВІТАННЯ!

Шановні державні службовці! Від усієї душі вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби! Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування правових та нових підходів у вирішенні важливих ситуацій для громадян - мають стати надійними супутниками кожного державного службовця. Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. А добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Буринщини, вирішенню повсякденних проблем мешканців району. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України! Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради».