В Бурині вшанували пам'ять героїв Майдану

21 листопада виконавчий апарат Буринської районної ради на чолі з головою ради Євгенієм Рябоконем взяли участь у мітингу, який проходив у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи. Біля Меморіального знаку героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, де проходив захід, перед громадою міста виступили голова районної ради Євгеній Рябоконь, Буринський міський голова Віктор Ладуха . Зокрема, вони зазначили, що День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Вони висловили велику вдячність тим, хто постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. Панахиду по померлих провів благочинний предстоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. На знак шани перед загиблими за суверенітет та незалежність держави присутні поклали квіти до Меморіального знаку.