Пам'ятаємо!

Шановні земляки! 8-9 травня День пам'яті і примирення й 73 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Своїм пріоритетом Україна завжди вважала і вважає сьогодні належне шанобливе ставлення до пам'яті про загиблих, до подвигу, турботу про ветеранів, учасників визвольного руху. І ця турбота повинна бути постійною. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.