Відбулось засідання робочої групи

Сьогодні 25.09.2020 року під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва Анатолія ГЕРАСИМЕНКА відбулось засідання робочої групи з вивчення питання щодо передачі комунального майна спільної власності територіальної громади Буринського району, створеної розпорядженням голови районної ради від 01.09.2020 №27- ОД. На розгляд робочої групи був представлений проєкт рішення районної ради «Про передачу бюджетних установ, майна зі спільної власності територіальної громади Буринського району у комунальну власність Буринської міської ради (ОТГ)». За результатами обговорення членами робочої групи були внесені відповідні пропозиції, рекомендовано виконавчому апарату районної ради доопрацювати даний проєкт рішення з подальшим внесенням його на чергову сесію районної ради.