Оголошення про намір передати майно в оренду

Балансоутримувач: Комунальне некомерційне підприємство Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка»,  адреса: 41700, Сумська обл., м. Буринь, вул. Кутузова, 15. Назва об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі терапевтичного корпусу(новий корпус), загальною площею 24,5 кв.м. Умови оренди об’єкта: приміщення передається для розміщення аптечного пункту; розмір орендної плати за перший місяць користування майном 134,17 (сто тридцять чотири  гривні 17 коп.) гривень; строк оренди: 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців; дотримання вимог щодо експлуатації об’єкта. Бажаючим отримати в орендне користування нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі  терапевтичного корпусу(нового корпусу), загальною площею 24,5 кв. м, яке знаходиться за адресою : 41700, Сумська обл., м. Буринь, вул. Кутузова, 15 для розміщення аптечного пункту,  необхідно звернутися із заявою про оренду приміщення до КНП «Буринська ЦРЛ» протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення оголошення  на офіційному веб-сайті Буринської районної ради burin-rada.gov.ua., за адресою 41700, Сумська обл., м. Буринь, вул. Кутузова, 15, кабінет головного лікаря. Додаткова інформація по телефону: (05454)2-20-77, (05454)2-16-33.