Державнийнавчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» нагороджено золотою медаллю у номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальний, дослідницькій та інноваційній діяльностіз акладів освіти» на одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». На участь у конкурсі було подано роботу на тему: «Імплементація інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес закладів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», у якій було описано механізм та результати навчання дорослого населення з числа фахівців органів місцевого самоврядування та державної влади. За щорічну активну участь у роботі виставки директора навчального закладу Михайла Гузя було нагороджено почесною грамотою. На виставковому стенді гостей та учасників виставки щедро пригощали медом та продуктами бджільництва з навчальної пасіки! Адміністрація навчального закладу щиро дякує працівникам, котрі долучилися до підготовки матеріалів на виставку, а також організаторам виставки за щорічну якісну організацію заходу!