Вітання!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним  святом – Днем працівників прокуратури. Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист жителів району від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини. Упевний, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності  слугуватимуть зміцненню важливої державної інституції, яка покликана стояти на сторожі інтересів держави та громадянина. Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, особистого та родинного благополуччя! Нехай життєва  мудрість, успіхи  та наснага в професійній діяльності супроводжують  Вас  у служінні Закону на благо нашої незалежної України! З повагою Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради.