Культурні заходи проходили на Буринщині

1 червня в с. Слобода Буринського району прийшов перший тур обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвяченого 30-й річниці незалежності України. До уваги жителів села та гостей була представлена виставка робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтво.З привітанням і найкращими побажаннями до присутніх звернувся голова районної ради Євгеній Рябоконь, який привітав усіх з початком фестивалю, а малечу з міжнародним днем захисту дітей та побажав сонячних днів та посмішок.  Також з вітальним словом до всіх на святі звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Перепелиця, депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов та Слобідський сільський голова Іван Рябоконь. Творчі колективи подарували глядачам найкращі свої мистецькі досягнення, які гучними тривалими оплесками зустрічали, як учасники свята, так і жителі.

Підводячи підсумки цієї фольклорної феєрії, приємно відзначити, що пісенна народна творчість невмируща, і українці продовжують свято зберігати культурну спадщину землі української.

3 червня  в комунальному закладі районної ради «Буринський районний будинок культури» відбувся ХVІ Відкритий районний фестиваль дитячої творчості «Слобожанська зірочка».  Голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у даному заході, привітав учасників та гостей з його відкриттям. Це свято об'єднало на одній сцені вихованців навчально-виховних комплексів та закладів дошкільної освіти. Його головна мета – виявляти обдарованих дітей, які матимуть можливість в подальшому житті займатися творчістю, виступати зі сцени у різних населених пунктах району і області.

Щира глядацька зала, батьки та керівники колективів весело вітали та підтримували бурхливими оплесками своїх дітей та вихованців.
Всі учасники фестивалю отримали дипломи за активну участь та солодкі подарунки.

Виконавчий аппарат районної ради