Голова районної ради взяв участь в урочистостях до Дня ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Євгеній Рябоконь  привітав присутніх зі святом та  побажав миру, добра і щастя,  міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, злагоди, вручив Подяку голови Буринської районної ради Олександру Браташу за збереження культурної спадщини, виховання молоді на традиціях людей старшого покоління та з нагоди Дня ветерана. Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність - ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.