З представниками органів місцевого самоврядування Буринського району проведено чергове навчання

14 березня для міського, сільських голів, секретарів рад Буринського району та спеціалістів виконавчого апарату районної ради проведено планове навчання. З інформацією на тему «Залучення безробітних громадян до громадських оплачуваних робіт» перед учасниками заходу виступила директор Буринського районного центру зайнятості Наталія Авер’янова. Про Порядок здійснення контролю за особами притягнутими до адміністративного стягнення у вигляді громадських та суспільно-корисних робіт, а також засуджених до кримінального покарання у вигляді громадських робіт розповів присутнім начальник Буринського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Сергій Рибалка. Темами виступу начальника Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрія Сипка були профілактика та недопущення нодулярного дерматиту великої рогатої худоби на території району та алгоритми дій при реєстрації, кочівлі пасік та дій при отруєнні пчіл. Начальник відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації Микола Дишковець ознайомив запрошених на навчання про паспортизацію  об’єктів культурної спадщини. Головував на навчанні та підвів його підсумки голова районної державної адміністрації Василь Бойко.