У Бурині вшанували пам’ять Великого Кобзаря

11 березня біля стели Т.Г.Шевченку, що в центрі міста Буринь, громадськість Буринщини зібралася вшанувати пам’ять Кобзаря. У своєму зверненні до присутніх голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь сказав, що кожна нація, якій пощастило відкрити і висловити свою творчу ідентичність, своє глибинне самопізнання, базу національної культури, осягнула це могутнім словом свого національного пророка. І серед них – український народ, оскільки у нього є Тарас Шевченко. Митець прожив коротке і вкрай важке життя. І в цих несприятливих умовах він створив свій безсмертний «Кобзар», написав декілька томів прозових і драматичних творів, став Академіком Академії мистецтв. Своє ставлення до творчості поета висловив і автор стели, присвяченої Тарасу Григоровичу Шевченку, художник, графік, екслібрист Микола Бондаренко. Також лунали поезії Кобзаря, пісні на його слова.

Молитву за Тарасом Григоровичем Шевченком та Україною здійснив Благочинний Буринського округу парафії св. мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Української Православної церкви Київського Патріархату отець Димитрій. На знак пам’яті та пошани відомому Кобзареві вдячними громадянами до стели покладені живі квіти.