У Конотопі СБУ блокувала контрабанду товарів з РФ на майже три мільйони гривень

Співробітники Служби безпеки України блокували контрабандне переміщення товарів з РФ на територію нашої держави. Оперативники спецслужби встановили, що працівники Сумської митниці Державної фіскальної служби налагодили механізм незаконного переправлення в Україну товарів широкого вжитку, а також тютюнових виробів. Контрабандну продукцію ділки доправляли залізничним транспортом міжнародного сполучення. Під час проведення санкціонованих слідчих дій правоохоронці вилучили на митному посту «Конотоп» в одному з поїздів чергову партію «вантажу», прихованого у конструктивних порожнинах вагонів. Виявлені предмети направлені на експертизу. За попередніми висновками сума виявленого контрабандного товару становить майже три мільйони гривень.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, зокрема посадовців ДФС, причетних до протиправної діяльності.Заходи з викриття зловмисників проводились спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Київ, під процесуальним керівництвом військової прокуратури.

Прес-група УСБУ в Сумській області