Відзначили 29-ту річницю Незалежності України

День Незалежності України є одним із основних державниих національних свят нашої країни. До своєї самостійності український народ йшов тернистим шляхом. І у святому прагненні жити в вільній, незалежній державі, - збулася ця мрія. Працівники виконавчого аппарату районної ради взяли участь у мітингу знагоди відзначення 29-ї річниці Незалежності України, який пройшов біля пам’ятного знаку Тарасу Шевченку. Заходи продовжилися урочистим покладанням квітів до пам’ятних місць Буринщини.

З привітальним словом виступив Василь БОЙКО, який наголосив на нелегкій боротьбі українського народу за свою суверенність. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто поліг за волю й незалежність України в різні часи.

Тож хай це свято буде могутнім стимулом для натхненої, щоденної праці заради злагоди нашого народу!