ВІТАННЯ!

Дорогі земляки! Сердечно вітаю усіх Вас зі справжнім всенародним святом – Днем вишиванки! Вишиванка – це не просто красиво, це символ наших автентичних традицій та розмаїтої культури, зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками. Одягаючи вишиту сорочку, ми, водночас, повинні пам’ятати і про наших героїв, які сьогодні стримують агресора на сході України. Саме завдяки їм ми, кожен у своєму селі та селищі, маємо змогу вільно, під мирним небом, підтримувати ці традиції. Переконаний, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України. А ще така традиція об’єднує наші сім’ї, родини, є живим ланцюгом між поколіннями, джерелом невмирущості та самобутності. Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави, нашого краю! Зповагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.