Відбулась 44 сесія районної ради

Сьогодні 13 жовтня у  залі засідань Буринської районної ради під головуванням голови районної ради Євгенія РЯБОКОНЯ відбулось пленарне засідання 44 сесії районної ради 7 скликання. Перед початком засідання Євгеній РЯБОКОНЬ привітав присутніх з прийдешнім святом – Днем захисника України, яке відзначається 14 жовтня – у день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва. Голова ради побажав усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє нашої держави. До порядку денного було внесено 12 питань з них 2, а саме: «Про хід виконання рішення районної ради сьомого скликання від 20.12.2017 «Про Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Буринського району на період до 2020 року» та інформація про хід виконання рішення районної ради сьомого скликання від 27.09.2018 «Про Районну програму профілактики сказу в Буринському районі на 2018-2020 роки» були виключені з порядку денного, так як не були попередньо розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, промисловості, житлово-комунального та дорожнього господарства у зв’язку з  відсутністю кворуму комісії.

Депутатами районної ради одноголосно прийняті інші 10 рішень, які були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради 13.10.2020, у тому числі рішення «Про передачу бюджетних установ, майна зі спільної власності територіальної громади Буринського району у комунальну власність Буринської міської ради (ОТГ)».