Відбулось засідання бюджетної комісії

Сьогодні 20 березня 2020 року у залі засідання Буринської районної ради за ініціативою голови районної ради Євгенія РЯБОКОНЯ відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управляння комунальною власністю та розвитку підприємництва, яке провів голова комісії Анатолій Герасименко.

Попередньо органами місцевого самоврядування Буринського району були проведені сесії та виділені кошти на заходи по запобіганню поширення корона вірусу на території району в сумі 208 тис.гривень. Присутніми членами комісії було одноголосно прийнято рішення про направлення їх на комунальне некомерційне підприємство Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка».

До районної ради постійно надходять заяви від жителів Буринського району щодо надання матеріальної допомоги на лікування. На сьогоднішньому засіданні розглянуто десять таких заяв та виділено кошти в сумі 26 тис.гривень.

Бурхливо пройшло обговорення питання розподілу вільного залишку районного бюджету, думки членів комісії розділились, тому остаточне рішення буде прийнято депутатами на 42 сесії районної ради.