Пенсійний фонд України запроваджує смс-інформування

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-повідомлень. Відтепер всі пенсіонери, які бажають отримувати повідомлення в такій спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків. За допомогою смс- розсилок пенсіонерам, за потреби, надсилатимуться запрошення відвідати управління Пенсійного фонду для підтвердження або з’ясування необхідних даних.

У зв’язку з цим, Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України  запрошує всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до управління і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби. Особи, які користуються послугами веб – порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу смс–інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до сервісного центру.