Працювали постійні комісії Буринської районної ради

18 лютого за головуванням Анатолія Герасименка відбулось засідання постійної комісії Буринської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва. На ньому розглянуто 11питаннь, що стосувались змін до районного бюджету на 2018 та 2019 роки, надання згоди  в оренду майна та реорганізації Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М.П. Новаченка. Цього ж дня комісія розглянула звернення жителів району про надання матеріальної допомоги з районного бюджету на лікування. Депутати підтримали їх прохання і рекомендували управлінню праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації надати матеріальну допомогу за рахунок коштів, передбачених у районному бюджеті для надання одноразової грошової допомоги найменш захищеним верствам населення району, які тимчасово опинилися у скрутному матеріальному становищі.

За результатами їх обговорення прийняті відповідні рішення. Також під головуванням заступника голови комісії Анатолія Бондаренка сьогодні пройшла постійна комісія з питань законності, розвитку гуманітарної сфери та місцевого самоврядування.Зокрема, було заслухано заключні звіти по районних програмах, у яких закінчився термін виконання, інформацію начальника Буринського відділення поліції Головного управління Національної поліції України в Сумській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району, звіти голови районної ради та голови районної держаної адміністрації. Також депутатами підтримано проекти рішень стосовно звітів депутатів про свою роботу перед виборцями та внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 24.05.2017 «Про список присяжних Буринського районного суду Сумської області». У результаті обговорення депутати ради рекомендували підтримати відповідні проекти рішень. Пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради планується провести 20 лютого 2019 року.