Голова районної ради завітав до дитячого садочка

Дитячим сміхом, веселими розвагами та незабутніми літніми святами вирує життя у Слобідському дошкільному навчальну закладі (ясла-садок) «Струмочок» Слобідської сільської ради, який  почав приймати дітлахів ще з 09 червня 2020 року. На превеликий жаль, такого не можна сказати про міські дитячі садочки. У зв’язку з карантином вони так і не відкрили двері для малечі, що створює незручності батькам, які повинні брати відпустки аби не залишати вдома без нагляду своїх дітей. 10 липня голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ відвідав Слобідську сільську раду та завітав до Слобідського ДНЗ (ясла-садка) «Струмочок», де ознайомився з дотриманням протиепідемічних заходів та правил при роботі дитячого садка в умовах карантину.  Євгеній Вікторович поспілкувався з колективом, побував у групах, оглянув харчоблок, пройшов по всій території закладу та відзначив, що працівниками ДНЗ на найвищому рівні проведено роботу  щодо  відновлення освітнього процесу та забезпечення засобами індивідуального захисту, дезінфекції і безконтактними вимірювачами температури.