Переваги отримання пенсій через банківські установи

Сьогодні перерахування пенсій на банківську карту - це сучасний і зручний  спосіб отримувати пенсію, який має ряд переваг для пенсіонерів, а саме: - можливість отримання пенсії в будь-який зручний для громадян час; - зняття з поточного рахунку як усієї зарахованої суми, так і її частини ; - можливість розрахуватися пластиковою карткою за товари, послуги (наприклад, оплату комунальних послуг); - можливість отримати кошти через мережу банкоматів, або у будь-якому відділенні уповноваженого банку на всій території України не залежно від місця проживання; - якщо дата виплата припадає на вихідний, то кошти на рахунок пенсіонерів потраплять уже в п’ятницю; - якщо пенсіонер з якихось причин не зміг отримати пенсію в поточному місяці, то кошти після 25 числа з поштового відділення повертаються до Пенсійного  фонду і одержати їх можна буде лише у наступному місяці. Кошти, які перераховуються на рахунок у банку, залишаються доступними у будь-який момент після надходження на рахунок.

На території Буринського району 3  філії банківських установ здійснюють операції з обслуговування поточних рахунків пенсіонерів з виплати пенсій АТ «Ощадбанк», ПАТ «Райффазен Банк Аваль», ПАТ КБ «Приватбанк», які мають свої банкомати в райцентрі. Крім того, на території сіл Чернеча Слобода, Піски та Слобода  є банківські термінали.

Для одержання пенсійної виплати через банківську установу, необхідно відкрити рахунок в банку і написати відповідну заяву, яку можна залишити у відділенні банку для подальшої передачі її до управління Пенсійного фонду. Відкриття і обслуговування пенсійних рахунків – безкоштовне. В будь який час пенсіонер має право відмовитись від послуг одного банку і скористатися послугами іншого.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні  Пенсійного фонду за адресою м.Буринь  вул. Пилипа Орлика,6 або за телефоном гарячої лінії  (05454)2-17-59