Оголошення про намір передати майно в оренду!

Балансоутримувач: Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка, адреса: 41700, Сумська область, м.Буринь, вул.Кутузова, 15. Назва об"єкта:нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення терапевтичного корпусу, загальною площею 11,55 м2 . Умови оренди об"єкта: - приміщення передається з метою здійснення медичної діяльності; - розмір орендної плати за перший місяць користування майном 148 грн. 14 коп; строк оренди 2 роки 11 місяців; -проведення ремонту нежитлового приміщення; -утримання об"єкта відповідно до діючих норм.

Бажаючим отримати в орендне користування зазначе вище приміщення необхідно звернутися із заявою про оренду приміщення до Буринської ЦРЛ протягом десяти робочих днів, з моменту розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Буринської районної ради http://burin-rada.gov.ua, за адресою: 41700, Сумська область, м.Буринь, вул.Кутузова, 15, кабінет головного лікаря. Додаткова інформація за телефонами: (05454) 2-20-77, (05454) 2-16-33.