У районній раді відбулось навчання

14 листопада голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ провів чергове навчання для сільських голів, секретарів рад та працівників виконавчого апарату районної ради. Начальник Буринського районного відділу реєстрації актів цивільного стану головного територіального  управління юстиції у Сумській області Лариса ДЗЮБА проінформувала присутніх про демографічну ситуацію в районі та ознайомила з проблемами законодавчого регулювання діяльності органів юстиції у сфері державної реєстрації цивільного стану громадян.Про зміст колективного договору та регулювання трудових відносин розповів начальник відділу з питань праці та трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації Сергій ЖУК.

Директор Буринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна КОНОПЛЕНКО ознайомила присутніх з підсумками роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і органів місцевого самоврядування із сім’ями та особами, які опинились у складних життєвих обставинах. Завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі Буринської районної державної адміністрації Анатолій ГАГІН виступив з інформацією про реалізацію органами місцевого самоврядування регуляторної політики. Після підбиття підсумків навчання голова ради Євгеній РЯБОКОНЬ подякував сільським радам району, які виділили зі своїх бюджетів кошти для погашення частини заборгованості з виплати заробітної плати працівникам медичної галузі.