До суду скеровано обвинувальні акти стосовно викритих СБУ учасників злочинної організації

За матеріалами СБУ до суду скеровано обвинувальні акти за результатами досудового розслідування протиправної діяльності учасників злочинної організації, причетної до  вчинення низки тяжких та особливо тяжких злочинів на території Сумщини. У січні ц.р. в Охтирці співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури затримали  чотирьох осіб з кримінальним минулим, які здійснювали розбійні напади, зокрема, на представників комерційних структур. Учасники злочинного осередку з метою заволодіння майном та коштами мешканців регіону застосовували погрози та залякування, а також штучно  створювали конфліктні ситуації та вимагали кошти за їх «вирішення».

У межах відкритого кримінального провадження дії учасників злочинної організації, у тому числі, її організатора, кваліфіковано за  ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 187, ч. 4 ст. 189 та  ч. 3 ст. 289, а дії окремих учасників злочинного угруповання  також кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 та ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.

УСБУ в Сумській області