Вручені нагороди найкращим представникам органів місцевого самоврядування району

6 грудня у залі засідань Буринської районної ради вітали кращих представників цієї сфери з нагоди Дня місцевого самоврядування. З вітальним словом до присутніх в залі представників органів місцевого самоврядування району звернувся голова районної ради Євгеній Рябоконь. У своєму виступі він зазначив, що це свято нашої великої громади, громади міста, села, кожного їх жителя. Відзначення його є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною - владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

До святкових привітань приєднався голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко. Найкращі представники місцевого самоврядування району були відзначені нагородами. За активну громадську позицію, досягнуті успіхи, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою Буринської районної ради нагороджені:

Ольга Бойченко спеціаліст-землевпорядник Дяківської сільської ради;

Оксана Кравченко, секретар Хустянської сільської ради;

Наталія Осадча, спеціаліст ІІ категорії Чернечослобідської сільської ради;

Ольга Олександрівна Северин, головний бухгалтер Михайлівської сільської ради;

Андрій Васильович Фоменко, Гвинтівський сільський голова;

Анатолій Бондаренко депутат Буринської районної ради сьомого скликання, заступник голови постійної комісії районної ради з питань законності, розвитку гуманітарної сфери та місцевого самоврядування;

Роман Володимирович Соловей, депутат Буринської районної ради сьомого скликання;

Олександр Товстуха, депутат Буринської районної ради сьомого скликання, голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, промисловості, житлово-комунального та дорожнього господарства.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування в Україні Почесною грамотою Буринської районної ради нагороджена Яна Гриценко, радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення.

Від Буринської районної державної адміністрації подяки голови вручені Дяківському сільському голові Дмитру Здоймі, Сніжківському сільському голові Надії Кузьменко та начальнику загального відділу виконавчого апарату районної ради Ользі Шутенко.

Музичні вітання присутнім в залі подарували аматори сцени Буринеського районного будинку культури.