22 січня – День Соборності України

Шановні жителі Буринського району! День Соборності – свято України, яке відзначаємо щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році. Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації. У нас одна країна і єдине прагнення – зробити наші міста та села, їхніх мешканців щасливими та заможними. Адже всіх нас згуртовує в дружній народ наша Батьківщина – незалежна Україна. Ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, кращих синів української землі навіки залишатиметься непорушною. Хай наше жовто-блакитне знамено гордо майорить над нашою вільною, незалежною, єдиною, соборною, міцною, процвітаючою державою. Сердечно бажаю вам, мої дорогі земляки, міцного здоров’я, добра, миру, злагоди і глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю й України. З Днем Соборності України!  З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.