Депутат обласної ради не стоїть осторонь чужих проблем

Буринською районною радою 21.12.2016 року прийнято районну Програму соціального захисту населення на 2017-2021 роки, де передбачено надання  одноразової матеріальної допомоги на лікування онкохворим (в розмірі 5 тис. грн.) та надання грошової допомоги особам, які тимчасово потрапили в скрутне матеріальне  становище у зв’язку з довготривалою  хворобою, стихійним лихом та інших особливих обставин. Допомога надається за рішенням постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємства. Виплата проводиться з районного бюджету, який наповнюється за рахунок сплати ПДФО та інших податків і зборів сільськими радами, що не ввійшли до Буринської ОТГ. Тому надання матеріальних допомог здійснюється винятково жителям цих сільських рад. 12.02.2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємства на якій було прийнято рішення про надання з районного бюджету матеріальної допомоги 8 жителям Буринського району.

На превеликий жаль, у Буринській ОТГ матеріальна допомога жителям громади надається тільки на лікування онкологічних хвороб, а людям, які потребують довготривалого дороговартісного лікування або хірургічного втручання кошти не надаються взагалі. Залишившись сам на сам зі своєю бідою, жителі громади звертаються до Буринської районної ради, яка направляє такі звернення на розгляд депутату Сумської обласної ради Олександру НЕПОЧАТОВУ, який закріплений за Буринським районом. Як завжди депутат не залишається осторонь чужого горя і в межах своєї компетенції намагається допомогти кожному, хто потребує такої допомоги. Ось і 11 лютого 2020 року за сприянням Олександра НЕПОЧАТОВА були виділені кошти 8 мешканцям Буринського району, 6 з яких – жителі Буринської ОТГ.