Управління Державної казначейської служби України у Буринському районі Сумської області повідомляє, що з 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», відповідно до якої номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів, а саме:

код країни

контрольний розряд

код банку

рахунок клієнта

UA

nn

nnnnnn

сcccccccccccccccccc

де, код країни: 2-значний, відображається великими літерами (UA), визначає код країни, у якій функціонує фінансова установа, що обслуговує IBAN;

контрольний розряд: 2 цифри, розраховані відповідно до алгоритму розрахунку контрольного розряду;

код банку: це шестизначний цифровий код фінансової установи, що обслуговує рахунок клієнта;

рахунок клієнта: складається з 19 символів. У випадку якщо номер рахунку має менше ніж 19 символів, тоді до нього додається відповідна кількість нулів, що проставляються перед номером рахунку.

Рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN вступають в дію з 01.10.2019.