Підбивали підсумки та говорили про нове в сімейному законодавстві й електронному декларуванні

16 січня голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ провів перше в 2020 році навчання для сільських голів, секретарів рад, депутатів районної ради та працівників виконавчого апарату райради. Начальник Буринського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) Лариса ДЗЮБА проінформувала присутніх про підсумки роботи органів державної реєстрації цивільного стану громадян Буринського району у  2019 році та розповіла про нове у сімейному законодавстві. Жваве обговорення викликала тема про «Нове у електронному декларуванні доходів посадових осіб органів місцевого самоврядування». Консультант організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Олександр СКОБЕНКО надав вичерпні відповіді на поставлені питання.