Почесні грамоти Буринської районної ради до Дня працівника сільського господарства

16 листопада у залі засідань Буринської районної ради в урочистій обстановці вшановували кращих працівників сільського господарства району. Завітали привітати професіоналів своєї справи з Днем працівника сільського господарства і керівники району: голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь та голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко. У своїх вітальних словах вони відзначили, що невтомна щоденна праця працівників сільського господарства є вкрай важливою та необхідною. В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Почесні гості побажали успіхів і натхнення у відповідальній справі, міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди працівникам та їх родинам, а також вручили нагороди.

Почесні грамоти Буринської районної ради цього року отримали Думенко Володимир Петрович, голова фермерського господарства «Віталія», депутат районної ради сьомго скликання, Романенко Сергій Іванович, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Аквітан», Заєць Олена Степанівна, голову фермерського господарства «Еліта».

Напередодні голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь в урочистостях з нагоди Дня сільського господарства, що відбулися 14 листопада на базі Сумського національного аграрного університету.

Даний урочистий захід зібрав 76 успішних аграріїв з усієї області, здобутки яких було відмічено нагородами у різних номінаціях – «Ефективне тваринництво», «Інвестиції у виробництво», «Високі врожаї», «Сучасне фермерство». Від Буринського району депутата районної ради сьомого скликання, голову фермерського господарства «Діброва» Андрія Гусака нагороджено відзнакою «Кращий аграрій Сумщини -2018».