Заходи до Дня визволення України від фашистських загарбників пройшли на Буринщині

Україна має такі сторінки у своїй історії, які одночасно згадуєш зі сльозами печалі та зі сльозами радості. Таким є День визволення України від фашистських загарбників, який сьогодні вшанували на Буринщині. З нагоди 75 річниці вигнання нацистів з України відбулося покладання квітів до братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни. Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ наголосив на тому, добра пам’ять про визволителів завжди буде жити в наших серцях, тому ми маємо пам’ятати і не забувати цей день. Присутні хвилиною тиші вшанували  пам’ять загиблих воїнів, які віддали свої життя за незалежність, мир та спокій України.

У рамках заходів у Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла ПОПОВА відбулося відкриття виставки робіт майстрів Сумського обласного осередку НСМНМ України «Мистецька Сумщина». Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ подякував майстрам за їхню кропітку справу, адже скільки сил, терпіння, уваги та відданості вимагає таке діло. Усі охочі могли помилуватися витинанками, дерев’яними скульптурами, писанками, ляльками-мотанками, декоративним розписом, ткацтвом та ін.