Оголошення!

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 18.05.2020 №14-ОД «Про скликання сорок третьої сесії районної ради сьомого скликання» пленарне засідання 43-ї сесії відбудеться 23 червня 2020 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради. На розгляд сесії вносяться такі питання: 1.Про звіт про виконання районного бюджету Буринського району за І квартал 2020 року; 2. Про інформацію начальника Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за І квартал 2020 року; 3.Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Буринського району, районного бюджету Буринського району і делегованих районною радою повноважень у 2019 році; 4. Інші питання.