Підведено підсумки оздоровчого сезону в ДОТ «Чайка»

Одним з пріоритетних питань в районі є оздоровлення дітей. 17.08.2018 при голові Буринської районної державної адміністрації Василю Бойку відбулась нарада за участю голови Буринської районної ради Євгенія Рябоконя, де було підведено підсумки оздоровчого сезону 2018 року у комунальному закладі Буринської районної ради ДОТ «Чайка». Загалом протягом двох змін у таборі було оздоровлено 284 дитини: 173 – з Буринського району та Буринської ОТГ, решта дітей – з інших районів Сумської області, що свідчить про високий рівень організації оздоровчо-виховного процесу керівництвом комунального закладу.

Багато було зроблено в цьому році для поліпшення умов перебування дітей в таборі, але ще немало питань потребують вирішення. У ході наради голова районної ради Євгеній Рябоконь наголосив на необхідності вже сьогодні готуватись до наступного оздоровчого сезону і рекомендував керівнику дитячого оздоровчого табору «Чайка» Андрію Баранову спільно з начальником фінансового управління районної державної адміністрації Сергієм Радченком провести розрахунок потреби у виділенні коштів з районного бюджету для включення їх у проект районного бюджету Буринського району на 2019 рік.