Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst»

Переглядів: 293

10 листопада 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації проходитиме VІ Міжнародний конкурс-фестиваль  дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst». Захід відбудеться за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації. Конкурс проходитиме під девізом: «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Його особливістю стало те, що звичаї своєї місцевості демонструють молоді  українці, а конкурсні дисципліни не обмежуються однією категорією. Окремою номінацією Конкурсу є «Перлина громади» - особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України.

Таку ініціативу організатори вбачають необхідною, оскільки захід націлений на збагачення та подальший поступ нашої культурної та історичної спадщини, що є формуючим фактором національної свідомості. Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично-налаштованими громадянами, готовими до нових починань.

Почесним Головою журі є Народна артистка України, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Лідія Забіляста.

Інформація про проведення Фестивалю широко висвітлюється у регіональних ЗМІ (друковані та електронні), а також серед провідних державних дитячих культурних закладів України (обласні державні філармонії, обласні дитячо-юнацькі центри, школи мистецтв, студії, гуртки тощо).

У попередніх конкурсах брали участь колективи та артисти з 23 регіонів України. Продемонструвати свою майстерність та обмінятися досвідом мали змогу учасники із великих міст та маленьких селищ.

Тож організатори пропонують долучитися колективи Сумщини до проведення Конкурсу та сприяти представленню у ньому нашої області.

Контакти оргкомітету: 044-586-40-11, 067-520-11-35, http://www.perlyny.com.ua

« повернутися до списку новин