Буринська районна рада

Навчалися Представники органів місцевого самоврядування Буринського району

Переглядів: 307

16 травня голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь провів чергове навчання для міського, сільських голів, секретарів рад та працівників виконавчого апарату районної ради. На початку заняття він привітав присутніх з Днем вишиванки, зазначивши, що цей день є святом національної єдності українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів і воно покликане зберегти споконвічні народні традиції. Про застосування антикорупційного законодавства в органах місцевого самоврядування говорила радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення Яна Гриценко.

Завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі Буринської районної державної адміністрації Анатолій Гагін обговорив з присутніми на часі важливе питання про здійснення допорогових закупівель органами місцевого самоврядування.

Про порядок знищення документів в органах місцевого самоврядування розповіла присутнім тимчасового виконуючий обов’язки на чальника архівного відділу Буринської районної державної адміністрації Вікторія Притика.

Виконавчий апарат районної ради


 « повернутися до списку новин