Навчалися Представники органів місцевого самоврядування Буринського району

16 травня голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь провів чергове навчання для міського, сільських голів, секретарів рад та працівників виконавчого апарату районної ради. На початку заняття він привітав присутніх з Днем вишиванки, зазначивши, що цей день є святом національної єдності українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів і воно покликане зберегти споконвічні народні традиції. Про застосування антикорупційного законодавства в органах місцевого самоврядування говорила радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення Яна Гриценко.

Завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі Буринської районної державної адміністрації Анатолій Гагін обговорив з присутніми на часі важливе питання про здійснення допорогових закупівель органами місцевого самоврядування.

Про порядок знищення документів в органах місцевого самоврядування розповіла присутнім тимчасового виконуючий обов’язки на чальника архівного відділу Буринської районної державної адміністрації Вікторія Притика.