Прокуратура на захисті інтересів держави

До прокуратури Сумської області надійшов лист Державної екологічної інспекції у Сумській області щодо вжиття заходів представницького характеру відносно Публічного акціонерного товариства, філія якого в м. Буринь здійснювала викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин без відповідних дозволів з березня 2017 року по січень 2018 року. У результаті наднормативних викидів навколишньому природному середовищу завдана шкода в сумі майже 3,9 млн грн. Водночас Державна екологічна інспекція у Сумській області звернулась до ПАТ з пропозицією відшкодувати у добровільному порядку завдані збитки. Однак, до цього часу вищевказані збитки не відшкодовані.

З урахуванням вищезазначеного, Конотопська місцева прокуратура звернулась в інтересах держави до господарського суду Сумської області з позовною заявою щодо стягнення з Публічного акціонерного товариства 3 млн. 880 тис. грн. збитків, завданих державі внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря здійснених філією у м. Буринь. На даний час провадження у справі відкрито, триває судовий розгляд.

Прокурор Буринського відділу Конотопської місцевої прокуратури                                    Герасименко Ю.В.