У Бурині відбулись заходи з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з України

Сьогодні 28 жовтня голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ, керівник апарату Буринської районної державної адміністрації Алла ГАЙДУКОВА та  голови ветеранських організацій району взяли участь у заходах з нагоди 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. До присутніх звернулась Алла ГАЙДУКОВА, яка наголосила, що в День визволення України від фашистських загарбників із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини, а подвиг ветеранів тієї війни є еталоном мужності та патріотизму. На завершення заходу відбулося покладання квітів до братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни.Також у  Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла ПОПОВА відбулися тематичні екскурсії «Україна в полум’ї війни», бесіди «Допоки пам’ять в серці не згасає» та відкрита історико-патріотична виставка «Рокам ніколи пам’яті не стерти».