Залишились неприйняті важливі рішення

28 серпня 2019 року розпочала роботу 39 сесія районної ради. На 10 годину початку засідання із 29 депутатів районної ради прибув 21. Депутатом від Буринської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Олексієм Білоножком при затвердженні порядку денного внесено пропозицію щодо доповнення його двома питаннями «Про передачу  нерухомого майна Буринській міській раді» та «Про обрання заступника голови районної ради». Дані питання було включено до порядку денного.  При затвердженні черговості розгляду питань виникли суперечки, в результаті чого депутати від Буринської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» покинули залу засідань. Через відсутність кворуму головою районної ради оголошено перерву в пленарному засіданні, про час продовження якого депутатів районної ради буде повідомлено додатково.

Знову через позицію депутатів Буринської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» «або по нашому, або ніяк» залишились нерозглянуті важливі питання для забезпечення життєдіяльності району, зокрема «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік», де заплановано кошти для погашення частини заборгованості з виплати заробітної плати медичним працівникам та технічному персоналу загальноосвітніх шкіл.